Myytävät osakkeet

Tällä palstalla osakkaamme voivat ilmoittaa myytävistä osakkeistaan. Jos haluat lisätä ilmoituksesi, ota yhteyttä vesa.veckstrom(at)kullogolf.fi niin lisäämme ilmoituksesi palstalle.

Myytäviä osakkeita

C-osake, 2 kpl, Outi Vainikka, 050 323 2989

C-osake, 1 kpl, Pekka Tanninen, 0400 443 347

A-osake, 1 kpl, Jukka Honkimaa, jhonkimaa(a)gmail.com

A-osake, 2 kpl (aktivoitu ja passiivinen), yht. 2000€, Pekka Kärki, pekka.karki(a)kolumbus.fi, 040-5544737

C-osake, 1 kpl, Norpe Oy, Anne Sundqvist-Ranta, 050 344 4257

C-osake, 1 kpl, Esko Aho, esko.aho(at)elisanet.fi

C-osake, 2 kpl, yhteensä 6000€, Tuomo Hyysalo,  tuomo.hyysalo(at)gmail.com

C-osake, 3kpl, yhteensä 9000€, AA Susanna Taskinen, susanna.taskinen(at)pt-law.fi

C-osake, 2kpl, Palkkiyhtymä, johanna.wallenius(a)palkki.fi

C-osake, 2kpl, Eeva-Liisa Isomaa, 050 358 2485, eevaliisa.isomaa(a)gmail.com

C-osake, 1 kpl, Petteri Korhonen, 0440 550 501, petteri-korhonen(a)hotmail.com

C-osake, 2 kpl, Boris Calonius, boris.calonius(a)gmail.com